top of page
bina.jpg

HAKKIMIZDA

Alkemi Kimya Tekstil San. ve Tic A.Ş 2001 yılında 2000 m2 kapalı alanda sıvı tekstil kimyasalları üretimi yapmak için kurulmuştur.

Alkemi Kimya'nın varlık nedeni ve iş amacı müşterilerinin mutlak memnuniyetidir. Doğru verilerle tanımlanmış ihtiyaç ya da sorunlar için nitelikli yöneticiler ve teknik kadrolarıyla en etkin çözümleri üretmeyi hedefler. Samimi diyaloglar ve gerçekçi yaklaşımlarla ürün ve hizmetleri, "satış sonrası" nı da planlayarak zamanında, eksiksiz ve sorunsuz teslim eder.

Alkemi Kimya çalışanları; takım olma sorumluluğunu taşıyan, "iletişim çağı" nın hızlı değişen ortamıyla uyumlu, kalite gelişimini sürdüren, ileriyi görebilen ve yeteneklerini en etkili şekilde kullanan bilinçli "oyuncular"dır. Ülkemizin adına yakışır başarılar yakalamak için kendimizle gurur duyacağımız işleri yapacağımızı biliyoruz. Bu başarı ve gururda “ortaklığımız”ın gereğine de inanıyoruz.

Misyon

Vizyon

Kimyasal sektörü alanında, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, artan taleplerini karşılarken, Kaliteli çözümler üreterek, değerlerimizi etkin kullanarak, dürüst çalışmaya özen göstererek, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak.

Kimyasal sektörü alanında, Türkiye ve çevre ülkelerine yayılma, Pazar payımızı sürekli olarak genişletip ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle hizmet vermeyi, çalışanlarımızla, sürekli gelişim ve değişim anlayışımızla, ürün ve hizmet Kalitesine kattığımız değerlerle, sektöründe lider, takdir edilen bir firma ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek.

bottom of page